Tiskárny VSHAPER Budou Vystavené na Veletrhu For Industry 2017 v Praze

Tiskárny VSHAPER Budou Vystavené na Veletrhu For Industry 2017 v Praze

9. a 12. května 2017 se v Praze koná každoroční veletrh strojírenských technologií pro průmysl. Cílem této akce je vytvořit komplexní platformu pro prezentaci řešení strojírenství, která demonstruje technologická zařízení a vytváření sítí. Na tomto veletrhu bude tiskové řešení VSHAPER 3D prezentováno společností 3D plus s.r.o.

FOR INDUSTRY jako součást skupiny šesti společně umístěných výstav nazvaných společně JARNÍ SET PRŮMYSLOVÝCH VELETRŮ nabízí jedinečnou příležitost k prezentaci moderních výrobních technologií, progresivních technologických systémů a inovativních trendů. Akce je tradičním místem pro setkání vrcholových odborníků, obchodníků a zástupců veřejné správy.

Během akce předvedeme 3 tiskárny společností VERASHAPE. Představujeme VSHAPER Double – zařízení, které vyniká možností tisku se dvěma materiály v jednom procesu, VSHAPER CUSTOM – tiskárna přizpůsobená potřebám zákazníků a také VSHAPER GO – perfektní volba pro vstup do světa 3D tisku – říká Michal Jelínek, výkonný ředitel společnosti 3D plus s.r.o.

Řešení VSHAPER budou k dispozici na stánku B26 v hale 3.

Pro více informací přejděte na: For Industry 2017