Polský Prezident Navštívil VSHAPER

Polský Prezident Navštívil VSHAPER

Kongres 590, dvoudenní akce, na které se sjelo spousty osobností z oblasti obchodu a politiky, která se konala ve městě Jasionka se blíží ke konci. Návštěvníci této akce měli možnost shlédnout předávání cen pana prezidenta. Měli jsme jedinečnou možnost prezentovat naše technologie před návštěvníky a hlavně před polským prezidentem.

Akce se konala v kongresovém a výstavním centru, je to místo pro polské odborníky v oblasti obchodu, vědy, politiky a legislativy. Návštěvníci se mohli zúčastnit prezentací nejnovějších a často překvapujících inovací polských technologií. V ukázce, kterou připravili organizátoři, se představily tiskárny VSHAPER. Druhý den navštívil polský prezident Andrzej Duda stánek VSHAPER, popřál nám hodně štěstí i do budoucna. Zajímal se především o aplikaci 3D technologií ve zdravotnictví.

Na akci se shromáždilo mnoho známých osobností z obchodního a politického světa. Akce byla rozdělena do osmi tématických bloků. Mezi hosty byli – Bruce Dickinson, Rita Cosby, Nicklas Lundblad.

Chtěli bychom poděkovat pořadatelům a návštěvníkům našeho stánku za srdečná blahopřání a za zajímavé diskuze. Věřím, že Kongres 590 se stane trvalou součástí kalendáře obchodních událostí a my budeme mít tu čest být u toho!

Více informací o akci: www.kongres590.pl