Certifikát Evropské Inovační Akademie pro Verashape.

Certifikát Evropské Inovační Akademie pro Verashape.

S podporou Národního centra pro výzkum a vývoj, Verashape tvrdě pracuje na své ,,celosvětové inovativní aditivní tiskárně”. Pro realizaci projektu musí být výrobní proces velmi přesný. Jednotlivé fáze procesu byly analyzovány pomocí IMP³rove – European Innovation Management Academy ve spolupráci s Technology Transfer Centre RARR SA.

Posuzování inovací bylo řízeno v 5 směrech: inovační strategie, organizace a kultura inovace, inovace životního cyklu, příznivé faktory a inovační výsledky.

Jedním z nejdůležitějších prvků, bylo zhodnocení celého procesu inovace životního cyklu. Od vytvoření inovačních nápadů až po jejich neustálé zlepšování. Tato důkladná analýza umožňuje identifikaci oblastí, které přes proces řízení inovací přispějí k rychlejšímu generování zisku.

The IMP³rove Assessment nám v naší organizaci umožnil na základě srovnávacích a konzultačních služeb určit silné a slabé stránky managementu inovací. To nám dává možnost porovnat náš obchodní model s podobnými organizacemi ve světě – říká Tomasz Szymański, výkonný ředitel a zakladatel Verashape.